Oyun Call of Duty kemikleşmiş yapısına geri dönüyor

Call of Duty kemikleşmiş yapısına geri dönüyor

2 yıl önce     Oyun
Call of Duty kemikleşmiş yapısına geri dönüyor

Call of Duty deyim yerindeyse kemikleşmiş yapısına geri dönüyor. Oyunun geliştirici firması Activision yaptığı açıklamaya göre, Call of Duty eski savaş mekaniklerine dönebileceğinin bilgisini verdi. Birçok oyun firması da geri dönüşler yapıp eski kemikleşmiş yapılarına dönme kararları aldıklarını görebiliyoruz. Call of Duty'de kemikleşmiş yapılarına dönmeyi planlayan oyunlardan biri. Beklenen satış rakamlarına görememesinden olsa gerek geçmişteki oyun mekaniklerine dönme kararı alması bizi pek şaşırtmadı.

Call of Duty: infinite warfare ile uzaya yolculuk yapıp konunun neredeyse tamamı orada geçmesi hayranları tarafından ağır eleştiriler almış ve oyunun satış rakamları çok ciddi düşüşler yaşamıştı. Hayranlarına kulak asmış olsa gerek ki oyun bu yenilikçi tavrını bir kenara bırakıp, temel fikri koruyup  tekrardan bildiğimiz o call of duty’nin savaş mekaniklerine dönüp, uzayda değil de yeryüzünde savaşların geçmesini ümit ediyoruz.

Kemikleşmiş bir yapıdan vazgeçip farklı konulara yer vermiş olsa da Call of Duty: infinite warfare, ABD’deki satış rakamları diğer oyunlara nazaran hala listenin yukarılarında olmaya devam ediyor.

inceleme ekibi
10/02/2017

816

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.