Oyun Death Standing ne zaman çıkıyor

Death Standing ne zaman çıkıyor

2 yıl önce     Oyun
Death Standing ne zaman çıkıyor

Açık dünya oyunlardan biri olmaya gün sayan Death Stranding, herşeyi sıfırdan yapabilmemize imkan sağlayacak. Hiç bir aletimiz olmayarak başlayacağımız oyunda, en ilk yöntemlerle icatlar yapıp, o icatları geliştirmemiz gerekecek. Hideo Kojima sürekli bulduklarımızı birleştirip yeni icatlar ortaya çıkarmayı hedeflediklerini oyunda belirtti. Örneğin savaşmak için bir çubuk bulduk, bu çubuğun ardından birde ipimiz oldu. İp ve çubuğu birleştirdikten sonra yeni yeni aletlerimiz olmuş oldu.

.
Bu gibi yöntemlerle oyuncular istedikleri herşeyi yapacaklarını ve açık dünya olmasından dolayı birçok yeniliği oyun içerisinde arkadaşlarıyla paylaşabileceklerini de belirtti.Oyun hakkında iddalı olan firma, oyunu bir süre oynadıktan sonra diğer benzer oyunlardan farklı olduğunu göreceklerini belirtti.

.
Diğer bir açıklamaysa oyunun hangi platforma çıkacağıyla ilgiliydi. Oyunun kesinlikle PS4 için çıkacağını, PlayStation 5 i beklemeyeceklerini belirterek bizi en fazla 3-4 yıl bekleyeceğimiz hakkında tahmin etmemizi sağladı.

inceleme ekibi
05/02/2017

914

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.