Oyun For Honor Sezonluk Geçiş detayları açıklandı

For Honor Sezonluk Geçiş detayları açıklandı

2 yıl önce     Oyun
For Honor Sezonluk Geçiş detayları açıklandı

Geçtiğimiz günlerde size For Honor'ın Sezonluk Geçiş öğesiyle ilgili bilgi vermiştik. Ubisoft'tan edindiğimiz Sezonluk Geçiş haberine göre 6 yeni çıkacak kahramanı 1 hafta önceden test edebileceğiz. Sezonluk Geçişe sahip olan kişiler yeni çıkacak kahramanları 1 hafta önceden oynama imkanlarına sahip oldukları gibi, 30 günlük şampiyonluk statüsünde de yer alacaklar. Ayrıca Sezonluk paket içerisinde yeni kahramanlarımıza özel olarak 6 kıyafet ve Day One War paketiyle birlikte sunulacak.

Day One War paketinde bulunanlar kahramanlara özel efektler, 3 ganimet kutusu, 3 adet logo ve yukarıda bahsettiğimiz gibi 30 günlük şampiyonluk statüsü. Kahramanlar bu tür oyunlarda olduğu gibi belli aralıklarla oyuna eklenecek. İlk olarak 2 tane kahraman eklenmesi bekleniyor.


.
Yeni zırhlar, silahlar ücretsiz geliyor
War of Factions adlı içerik yakında bizi bekliyor olacak. Bu içerikle birlikte ücretsiz haritalar, silahlar yepyeni zırhlar ve daha birçok içerik ücretsiz bize sunulacak. Ubisoft geliştiricileri herhangi bir ücretli paketlere yönelmemesi gerçekten etkileyici bir durum. Çünkü artık sizde biliyorsunuz ki en küçük ek paketler bile çok yüksek fiyatlara satılmakta. Oyuna yeni eklenecek karakterleri istersek gerçek para ile alabileceğiz, istersek de oyun parasıyla alma imkanımız bulunacak.

inceleme ekibi
04/02/2017

720

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.